Elektromotory - převodovky s.r.o.

Největší velkosklad elektromotory, převodovky, frekvenční měniče, šnekové převodovky, čelní převodovky, řemenice, čerpadla, pohony. Opravy a servis elektromotorů.

Hledat:

O nás

Jako firma Elektromotory – převodovky s.r.o. jsme jednou z největších firem v oboru na českém trhu. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a provozujeme největší a nejlevnější velkosklad s elektromotory, převodovkami, frekvenčními měniči, pohony a jejich příslušenstvím na našem území. Samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty stejně tak jako záruční a pozáruční servis prováděný kvalifikovanými pracovníky. Skladem máme přes 10000 elektromotorů všech možných typů a provedení od 0,06kW do 500kW, až 4000 kusů převodovek a až 200 frekvenčních měničů.

Ke každému výrobku poskytujeme veškeré možné informace od výrobních specifikací, přes technické parametry až po termín dodání. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkům a nabízíme i velké množství slev závisejících například na množství odebíraného zboží, na druhu zboží apod.

Pro naše zákazníky je připraven tým profesionálně proškolených odborníků s dlouholetou praxí, kteří zajišťují odborný servis 24 hodin. Jsme velmi stabilní firmou na českém i slovenském trhu a naše síť dealerů pokrývá převážnou část území České a Slovenské republiky. Mezi naše zákazníky se řadí i subjekty z ostatních zemí EU.

Převodovky, elektromotory SIEMENS frekvenční měniče, řemenice, ...


Centrála

Povrly u Ústí nad Labem
Tel: 475 227 083, 608 970 904


e-mail: info@elektromotory-prevodovky.cz

POHOTOVOST 24h

PROVOZNÍ DOBA

po-pá

7:00- 15:30

+420 608 970 904